Про це повідомив головний тренер команди Роман Санжар.
«Поки що відомий тільки один спаринг. Ми зіграємо з ФК «Кубань», - наводить слова Санжара 1football.info. - Ми збираємося в Києві 12 січня на перший збір. Другий пройде в ОАЕ з 27 січня по 8 лютого, а де пройдемо третій поки що не визначилися».
«Те, що хтось відмовляється від ігор з російськими командами, мене не бентежить. Особисто я вважаю, що футбол повинен бути поза політикою. Ми завжди зацікавлені грати з сильними суперниками, а політизувати це питання, напевно, не варто», - заявив тренер донецького клубу.