Анатолій Тимощук: «Буду дуже радий, якщо Нойєру вдасться стати другим Яшиним»

Футбол України 11 Січня, 13:39 722
Анатолій Тимощук: «Буду дуже радий, якщо Нойєру вдасться стати другим Яшиним»   | 19-27
35-річний півзахисник «Зеніту» і збірної України Анатолій Тимощук розповів про свого претендента на «Золотий м'яч».

35-річний півзахисник «Зеніту» і збірної України Анатолій Тимощук розповів про свого претендента на «Золотий м'яч».

«Я голосував за Нойєра! (Тимощук брав участь в опитуванні капітанів національних збірних. - «Спорт День за Днем»), а на друге місце поставив Томаса Мюллера. Багато оцінюють гравця за барвистість, за голи, за фінти... Але я знаю Нойєра і Мюллера, я з ними працював. Знаю, яку важливу роль вони відіграють в «Баварії» і який величезний внесок внесли в перемогу німців на чемпіонаті світу. Вони провели колосальну роботу! Буду дуже радий, якщо через багато років Нойєру вдасться стати другим, після Яшина, воротарем, який отримав найвищу індивідуальну нагороду.

На третє місце поставив Кріштіану Роналду. Так що з цієї трійки він для мене на другому місці. В індивідуальному плані, напевно, в поточному сезоні зробив більше, ніж Нойєр або Мессі. Але в сукупності клубних турнірів і чемпіонату світу, переможцем повинен бути Ману!» - сказав Тимощук в інтерв'ю «Спорту День за Днем».