Бразильський новачок «Дніпра»: «Вперше чую, що в Україні йде війна»

Футбол України 11 Січня, 14:31 1887
Бразильський новачок «Дніпра»: «Вперше чую, що в Україні йде війна»   | 19-27
Бразильський легіонер «Дніпра» прокоментував укладення трирічного контракту з клубом.

«Ключовим у моєму рішенні було те, що «Дніпро» - це клуб із серйозними амбіціями та цілями, з яким можна вигравати трофеї. Я зідзвонювався з Дугласом і Матеусом, із Жуліано розмовляв у Бразилії. Із Лео Матосом взагалі знайомий давно. Всі позитивно відгукувалися про клуб, розповідали, яка в ньому хороша інфраструктура і рекомендували цей перехід, - цитує бразильця fcdnipro.com. - Спочатку здавалося, що найскладнішим буде холод. Однак по приїзду з'ясувалося, що збір буде проходити в теплих країнах, тому проблем з адаптацією не повинно виникнути.

Чи не лякає мене ситуація в Україні? Яка ситуація? Війна? Вперше чую!».

Також бразильський футболіст, якого в Україні називають Ежідіу, виправив написання свого імені: «Мене звати Ежіджу».