Новачок «Дніпра» Роман Безус пояснив, чому залишив київське «Динамо».
«Хочу досягти успіху з «Дніпром», увесь час грати та потрапляти у збірну. На лавці запасних вже насидівся. Приїхав до Дніпропетровська ввечері 9 січня, Зозуля у себе поселив, все пояснив і показав. Сім'я у нього хороша. Зустрілися з хлопцями, трохи поїли.
Потім пройшов медогляд, а контракт підписав сьогодні вранці. Із Маркевичем була розмова ще перед Новим роком по телефону», - розповів Безус у коментарі каналу «Футбол 1».