Форвард київського «Динамо» Дьємерсі Мбокані висловив співчуття щодо загибелі півзахисника «Вольфсбурга» Жуніора Маланда.
Як повідомлялося вчора, 20-річний футболіст потрапив у смертельну автокатастрофу, в результаті якої загинув на місці.
Мбокані виступав за бельгійський «Андерлехт» у той час, коли Маланда грав там за молодіжну команду.
«Мій молодший брате, твоя смерть зробила мені дуже погано, це несправедливо! Я ніколи тебе на забуду», - написав Мбокані у соціальній мережі, додавши фото у пам᾿ять про загиблого.
