«Стосовно запізнення Бернарда та Дугласа Кости, які, враховуючи літню історію, перетворюються на рецидивістів - це проблема, що перетворюється на дуже серйозну. Оскільки мова йде про управління колективом, який, безперечно, звертає увагу на такі прецеденти. Керівництву «Шахтаря» та Мірчі Луческу, схоже, буде нелегко у вирішенні цього питання. Думаю, зрозуміло із яких причин.
Багато було сказано та написано, що Бернард влітку заплатив величезний штраф за своє запізнення. Тільки от штраф цей божевільно-величезний за мірками простої людини, але спокійно-підйомний для хлопчака-мільйонера.
І, аналізуючи ситуацію, зараз можна констатувати, що про дисциплінарні походеньки Бернарда ми говоримо значно частіше, ніж про його успіхи на футбольному полі. 2 голи «Полтаві» на Кубок, 0 голів і 2 гольові передачі в ЛЧ плюс 0 голів і три гольові передачі у чемпіонаті в матчах з вітчизняними грандами калібру «Карпат», Запоріжжя і «Говерли» - це аж ніяк не показник коштовного футбольного феномена», - відзначив Вацко, передає Matchday