Віктор Вацко: «Бернард і Коста - рецидивісти»

Футбол України 11 Січня, 16:02 669
Віктор Вацко: «Бернард і Коста - рецидивісти»  | 19-27
Відомий телекоментатор Віктор Вацко розкритикував поведінку бразильських легіонерів «Шахтаря».
Відомий телекоментатор Віктор Вацко розкритикував поведінку бразильських легіонерів «Шахтаря».

«Стосовно запізнення Бернарда та Дугласа Кости, які, враховуючи літню історію, перетворюються на рецидивістів - це проблема, що перетворюється на дуже серйозну. Оскільки мова йде про управління колективом, який, безперечно, звертає увагу на такі прецеденти. Керівництву «Шахтаря» та Мірчі Луческу, схоже, буде нелегко у вирішенні цього питання. Думаю, зрозуміло із яких причин.

Багато було сказано та написано, що Бернард влітку заплатив величезний штраф за своє запізнення. Тільки от штраф цей божевільно-величезний за мірками простої людини, але спокійно-підйомний для хлопчака-мільйонера.

І, аналізуючи ситуацію, зараз можна констатувати, що про дисциплінарні походеньки Бернарда ми говоримо значно частіше, ніж про його успіхи на футбольному полі. 2 голи «Полтаві» на Кубок, 0 голів і 2 гольові передачі в ЛЧ плюс 0 голів і три гольові передачі у чемпіонаті в матчах з вітчизняними грандами калібру «Карпат», Запоріжжя і «Говерли» - це аж ніяк не показник коштовного футбольного феномена», - відзначив Вацко, передає Matchday