Екс-футболіст «Чорноморця» Олексій Антонов, який влітку перейшов в «Актобе», розповів про своє ставлення до російських клубів.
«Прийняти казахське громадянство? Напевно, ні.
Все-таки я українець, уже заграний у збірній України і громадянство міняти я не хочу. Тому ні.
Росія? Я б перейшов, напевно, в російський клуб, якби тренером був Роман Йосипович Григорчук. Тоді так. А так...
У мене були пропозиції з Росії. Вистачало клубів», - наводить слова Антонова «Трибуна».