Тотті: «Вчився робити селфі цілий тиждень». ФОТО

Світовий футбол 11 Січня, 19:51 1956
Тотті: «Вчився робити селфі цілий тиждень». ФОТО  | 19-27
Капітан «Роми» та автор дубля у ворота «Лаціо» прокоментував римське дербі, яке завершилося з рахунком 2:2.

«У першому таймі було дуже важко, але після перерви ми зібралися і стали діяти більш чітко. Ми продемонстрували характер і готовність боротися за скудетто», - зазначив Тотті.

Також Тотті прокоментував селфі, яке зробив 38-річний футболіст після того, як оформив дубль.

«Селфі? Я цьому навчався тиждень. Я не звик робити селфі, але це був унікальний шанс», - сказав Тотті.

Відзначимо, капітан «Роми» вийшов на перше місце за кількістю проведених римських дербі і голів уних.