Безус попрощався з «Динамо». ФОТО

Динамо Київ 12 Січня, 09:13 2581
Безус попрощався з «Динамо». ФОТО  | 19-27
Екс-гравець «біло-синіх» Роман Безус попрощався з клубом.

Екс-гравець «біло-синіх» Роман Безус попрощався з клубом.

«Спасибі уболівальникам, тренерам, президенту, масажистам, лікарям, адміністраторам, усім людям, що працюють на базі та стадіоні, футболістам та друзям!!!», - написав Роман у своєму профілі на «Instagram», прикріпивши дане фото: