Владислав Калітвінцев: «Безус хороший хлопець і друг. Думаю, у нього все вийде в «Дніпрі»

Динамо Київ 12 Січня, 09:24 2273
Владислав Калітвінцев: «Безус хороший хлопець і друг. Думаю, у нього все вийде в «Дніпрі»     | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев в ексклюзивному інтерв'ю 1927.com.ua розповів про відпочинок в період міжсезоння та очікування від зборів.

Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев в ексклюзивному інтерв'ю 1927.com.ua розповів про відпочинок в період міжсезоння та очікування від зборів.

— Де відпочивав?

— Першу частину відпустки провів в Єгипті, з друзями. Також були хлопці з «Динамо-2. 10 днів там відпочили і з 24 грудня я вже в Києві.

— Сьогодні перша група гравців «Динамо» проходила медогляд. Який кабінет найскладніший та чи були нові?

— Нових кабінетів не було. Найдовший, напевно, ехо-кардіограма. Головне його пройти найпершим.

— Вчора Роман Безус підписав контракт з «Дніпром». Як можеш це прокоментувати?

— Про те, що він може перейти в «Дніпро», я читав ще 3 дні тому. Трохи несподівано було, гадав, що зустрінемось на зборах. Бажаю йому успіху в новому клубі. Він хороший хлопець і друг. Думаю, у нього все вийде.

— Попереду збори. Які очікування?

— Кропітлива робота і треба доводити.

— Ти проходив збори як з Блохіним, так і з Ребровим. У кого складніше?

— У Реброва цікавіший тренувальний процес і збори легше проходять.

— Як можеш оцінити першу половину сезону?

— Загалом, першу половину сезону команда пройшла добре. Без поразок. Дай Боже, щоб так продовжувалось.Гадаю, ми добре провели першу частину сезону.

— Який момент, з першої половини сезону, найбільш пам'ятний, як для тебе?

— Напевно, Суперкубок, коли я вийшов в основному складі.

— Які очікування від другої половини сезону?

— Подивимось, що буде після зборів. Але очікування лише одне — треба закріпитись в складі.

— Перший матч, у весняній частині, «Динамо зіграє з французьким «Генгамом», Що можеш сказати про цю команду?

— Мало що про них знає, але знаю, що це міцна команда. Французи завжди відзначались технікою, непоступливістю.

— Перша гра на виїзді. Це плюс?

— Так, звичайно.

Розмовляв Олександр Ушаков