Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев в ексклюзивному інтерв'ю 1927.com.ua розповів про відпочинок в період міжсезоння та очікування від зборів.
— Де відпочивав?
— Першу частину відпустки провів в Єгипті, з друзями. Також були хлопці з «Динамо-2. 10 днів там відпочили і з 24 грудня я вже в Києві.
— Сьогодні перша група гравців «Динамо» проходила медогляд. Який кабінет найскладніший та чи були нові?
— Нових кабінетів не було. Найдовший, напевно, ехо-кардіограма. Головне його пройти найпершим.
— Вчора Роман Безус підписав контракт з «Дніпром». Як можеш це прокоментувати?
— Про те, що він може перейти в «Дніпро», я читав ще 3 дні тому. Трохи несподівано було, гадав, що зустрінемось на зборах. Бажаю йому успіху в новому клубі. Він хороший хлопець і друг. Думаю, у нього все вийде.
— Попереду збори. Які очікування?
— Кропітлива робота і треба доводити.
— Ти проходив збори як з Блохіним, так і з Ребровим. У кого складніше?
— У Реброва цікавіший тренувальний процес і збори легше проходять.
— Як можеш оцінити першу половину сезону?
— Загалом, першу половину сезону команда пройшла добре. Без поразок. Дай Боже, щоб так продовжувалось.Гадаю, ми добре провели першу частину сезону.
— Який момент, з першої половини сезону, найбільш пам'ятний, як для тебе?
— Напевно, Суперкубок, коли я вийшов в основному складі.
— Які очікування від другої половини сезону?
— Подивимось, що буде після зборів. Але очікування лише одне — треба закріпитись в складі.
— Перший матч, у весняній частині, «Динамо зіграє з французьким «Генгамом», Що можеш сказати про цю команду?
— Мало що про них знає, але знаю, що це міцна команда. Французи завжди відзначались технікою, непоступливістю.
— Перша гра на виїзді. Це плюс?
— Так, звичайно.
Розмовляв Олександр Ушаков