Перед вильотом на перший збір «Дніпра» його наставника Мирона Маркевича журналісти біля входу в аеропорт чекали з особливим нетерпінням, а причиною цього, звичайно ж, були останні клубні трансфери, - повідомляє fcdnipro.dp.ua.
- Мирон Богданович, Ви хотіли, щоб вже на перший збір вирушили кілька новачків. Наскільки виправдалися ваші очікування?
- З відходом Стрініча у нас стала проблемною позиція лівого захисника. Зараз ми її вирішили. Також нам був необхідний плеймейкер. Вважаю, що Безус хороший футболіст і я постараюся, щоб у нас він заграв так добре, як, припустимо, у «Ворсклі». Він гравець збірної, має бажання грати у нас, так що і цю позицію ми закрили, але комплектація триває. Сподіваюся, що у нас ще з'являться нові футболісти, тому що завдання перед командою стоять серйозні як в чемпіонаті, так і в Лізі Європи.
- Гравці на цей збір відправляються з сім'ями. Чи не позначиться це на робочому настрою ваших підопічних? Напевно, на першому зборі вони повинні після навантажень доповзати до своїх ліжок...
- Я б хотів, щоб вони не доповзали, а йшли нормальним кроком у свої кімнати. Дев'ять років я практикував подібні перші збори в «Металісті», і все було нормально. Нехай і жінки, і діти подивляться як працюють їхні улюблені чоловіки і батьки. Це важливий фактор, ну а якщо серйозно, збір очікується непростий.