«Динамо» залишилося в збитку після трансферу Безуса в «Дніпро»

Динамо Київ 12 Січня, 11:48 2094
«Динамо» залишилося в збитку після трансферу Безуса в «Дніпро»  | 19-27
За неофіційними даними, кияни продали свого півзахисника дешевше, ніж придбали у 2013 році.

Як пише «Сегодня», «Дніпро» заплатить «Динамо» за Романа Безуса 3 млн євро.

Якщо вірити чуткам, що два роки тому кияни виклали «Ворсклі» за Безуса і Селіна 7 млн ​​євро, то можна сказати, що «Динамо» залишилося в невеликому збитку.