Півзахисник київського «Динамо» Сергій Сидорчук після проходження медогляду поділився своїми очікуваннями від першого зимового збору команди.
- Перший робочий день розпочався. У його першій половині «кабінетна» робота. Страшно ходити до лікарів?
- Та нема нічого страшного, вже звикли. Не боюся здавати кров. Кабінети всі ті ж самі, страшно точно не було.
- Під час відпустки чи були якісь обмеження та що було написано в індивідуальній програмі на період відпустки?
- Починаючи з 24 грудня ми повинні були два дні тренуватися, на третій – пауза. Бігова робота, робота на стабілізацію. Намагався виконувати, але не все виходило через погодні умови. А так намагався робити все.
- У тебе був дуже насичений відпочинок. Чи складно було тримати певну дієту та чи є в тебе зайва вага?
- Ні, навіть навпаки. Коли йшов у відпустку я важив 80 кілограм. Зараз зважився – 79 кілограм. У цьому плані все нормально.
- Тобто відпустка видалась активною?
- Так, намагався дома не сидіти. До Макса (Коваль – Ред.) на весілля з’їздив, вдома майже не сидів. З дружиною на п’ять днів в Дубаї поїхали, повернулись у Запоріжжя. Хотілось якомога більше вдома побути. Бабусю з дідусем побачити.
- Вже скучив за тренуваннями, колективом?
- За хлопцями скучив, декого місяць не бачив. І по великому футболу також, в залі грати − це трошки не те.
- Попереду збори. Два дня в Києві, а потім працювати. Також суперники вже відомі. Чого очікуєш від перших зборів?
- Побачив, що буде близько 7 ігор. Дуже насичений календар зборів, тому, скоріш за все, будемо набирати форму через ігри, як такої біганини не буде. Подивимось, має бути цікаво.
- Перші збори будуть проходити на фоні того, що треба набирати фізичну форму.
- Так завжди проходять збори, це не новинка для нас, що буде велика фізична загрузка. Ясно, що ми готуємось не лише на чемпіонат, а і на Лігу Європи.
- «Динамо» лідирує в усіх турнірах. Чи тяжко буде цей результат втримати і з чим ти пов’язуєш другу половину сезону?
- Легко не буде точно. Нам Сергій Станіславович постійно повторює, що піднятись складно, а втриматись ще складніше. Треба у два рази більше сил для цього. Будемо робити все, щоб стати чемпіонами в цьому році.