Ультрас «Динамо» на своїй сторінці «ВКонтакте» повідомили, що вчора отримали подяку від своїх побратимів із полку «Азов», які воюють на сході України.
«Ця подяка перш за все всім людям, які допомагають нам, які самостійно щось роблять для підтримки наших збройних сил і добровольчих батальйонів зокрема.
Від себе ще раз хочемо подякувати всім, хто чергує на складі, хто дозволив нам користуватися приміщенням, хто перераховує гроші, хто приносить необхідні речі, їжу тощо. Подяка «Жальгірісу» і небайдужим людям з Литви, подяка «Динамо» Тбілісі, подяка друзям з Чехії, подяка нашим побратимам з різних куточків Європи.
ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА ДОВІРУ!"- йдеться у повідомленні.
Також динамівські ультрас зазначили, що після перерви відновлює свою роботу у звичному графіку склад за адресою вул. Саксаганського, 66Б, де збирається допомога силам АТО. Наближчими днями там будуть збирати допомогу для дитячого будинку (деталі - за посиланням).
Постійно актуальна і грошова допомога. Вся потрібна для переведення коштів інформація, реквізити картки «ПриватБанку» та міжнародного банківського рахунку - тут.
