Півзахисник молодіжної команди «Динамо» Ігор Харатін вирушить на перший зимовий збір разом із основним складом. Про цю несподівану для себе звістку він розповів після проходження сьогоднішнього медогляду.
- Для тебе було неочікуваним моментом, що ти поїхав на тренування з молодіжною командою, а сказали їхати на медобстеження?
- Так, трішки не очікувано. Лише сьогодні про це дізнався.
- Як настрій після такої новини?
- Чудовий. Готовий до зборів, до тренувань. Гарно відпочив.
- Де відпочивав?
- Дуже скучив за сім’єю. Поїхав в Мукачево, там багато часу провів. Потім з друзями на море.
- Минулим літом ти вже проходив тут медобстеження. Чи є якісь відмінності?
- Ні, те ж саме, що і було.
- Що кажуть лікарі?
- Кажуть, що все в порядку. Можу грати.
- Дієту тримав?
- Так, звичайно. В мене ніколи не було проблем із зайвою вагою, тому в цьому плані все добре.
- Які очікування від зборів?
- Перше − це продемонструвати все, що я можу. Дивлюсь лише на себе, на те, що я демонструю. Наразі моя задача − додати і щоб через два тижні я був у кращій формі.
- Багато спарингів буде. Усім вистачить ігрового часу?
- Так, гадаю у всіх буде шанс показати себе та зарекомендувати. Думаю, всі наберуться досвіду.
- «Дніпро» та «Шахтар» вже проводять свої збори, а «Динамо» лише сьогодні вийшло з відпустки. Це якось вплине на підготовку, фізичну форму?
- Ні, адже головний тренер розписав план, як треба готуватись. Він краще знає, коли нам збиратись, скільки тренуватись і як тренуватись.
- Список суперників вже бачив?
- Так, бачив. Гарні команди, буде цікаво грати проти них.