Півзахисник «біло-синіх» Владислав Калітвінцев увійшов до першої групи динамівців, який пройшов планове медичне обстеження у клініці «Борис».
За словами Влада, головне, що завжди приємно почути, виходячи з кабінета лікаря, що зі здоров'ям усе гаразд!
Окрім цього, він повідомив клубним ЗМІ, що отримав індивідуальну тренувальну програму, яку виконав під час відпустки, та має намір у другій половині сезону здійснити головне для себе завдання, а саме закріпитися в основному складі команди.