Вийшовши з зали прильоту він сказав наступне:
- Після того, як я повернувся в Амстердам, провівши частину відпустки зі своїми рідними в Сурінамі, я дуже скучив за м’ячем і насолодився грою у дворовий футбол зі своїми друзями.
Загалом, спочатку я побував у Маямі, потім здійснив поїздку на сафарі. Це був для мене дуже гарний відпочинок. Це не те що, ти можеш собі дозволити у будь який момент. Потім, я провів час з моєю сім’єю, відпочиваючи на пляжі. У відпустці я також зустрів інших гравців нашого клубу, Драговича, Сашу… Це було гарне проведення часу.

Ми всі добре відпочили, і в той же час тримали себе у належній формі. Безумовно, ми будемо боротися за все що можемо для того щоб досягти успіху!

(для перекладу включіть субтитри)