Офіційно: «Чорноморець» залишився без капітана

Футбол України 13 Січня, 07:42 1085
Офіційно: «Чорноморець» залишився без капітана   | 19-27
Генеральний директор одеського клубу Сергій Керницький повідомив офіційному сайту «Чорноморця», що клуб залишили чотири футболісти.

Генеральний директор одеського клубу Сергій Керницький повідомив офіційному сайту «Чорноморця», що клуб залишили чотири футболісти:

«Покинули «Чорноморець» чотири гравці: Дмитро Безотосний, Олексій Гай, Євген Зубейко і Кирило Ковальчук. Ми дякуємо цим виконавцям за високий професіоналізм і завжди будемо пам'ятати про їх заслуги в успішних виступах нашої команди в чемпіонаті, Кубку України і на міжнародній арені. Бажаємо їм вдалого продовження спортивної кар'єри».