Андрій Шевченко: «Хотів, щоб «Золотий м`яч» отримав Нойєр»

Динамо Київ 13 Січня, 08:46 1168
Андрій Шевченко: «Хотів, щоб «Золотий м`яч» отримав Нойєр»    | 19-27
Андрій Шевченко віддав би трофей Нойєру, але результати голосування вважає справедливими.

Андрій Шевченко віддав би трофей Нойєру, але результати голосування вважає справедливими.

«Роналду, Нойєр і Мессі чудово провели 2014 рік і кожен з них був гідний того, щоб отримати нагороду, - сказав «Вестям» володар «Золотого м'яча - 2004» Андрій Шевченко. - Цього разу кращим визнали Кріштіану - в цьому немає нічого незвичайного, так вирішила більшість. Скажу лише, що хотів, щоб «Золотий м'яч» отримав Нойєр»