Юнес Беланда: «На полі повинна бути команда, а не окремі гравці»

Динамо Київ 13 Січня, 11:46 1082
Юнес Беланда: «На полі повинна бути команда, а не окремі гравці»  | 19-27
Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда, розповів про майбутні збори.

Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда, розповів офіційному YouTube каналу «Динамо», про майбутні збори.

«Подібні збори мне вже проходили в Австрії, тому це не зовсім в новинку для мене. Вони відрізняються від тих зборів, які ми проходили минулої зими. Я вважаю, що набагато краще, коли ти проходиш тренування з м’ячем і інтенсивність цих тренувань дає знати про себе. Гадаю, це позитивний момент», - розповів Юнес.

«Нам потрібно продовжувати робити все те, що ми робили і на початку цього чемпіонату. Треба зберегти концентрацію, той командний дух, який в нас з’явився, щоб, коли виходиш на поле, ми були командою. Так, можна казати що цей і цей гравець гарний, але в основі – командна гра», - завершив Беланда.