Євген Хачеріді: «Після відпустки є зайва вага, але через декілька днів її вже не буде»

Динамо Київ 13 Січня, 12:32 1207
Євген Хачеріді: «Після відпустки є зайва вага, але через декілька днів її вже не буде»  | 19-27
Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді, перед медобстеженням, поспілкувався з журналістами.

Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді, перед медобстеженням, поспілкувався з журналістами.

- Після відпустки, є проблеми з зайвою вагою?

- Так, пару кілограм. За декілька днів скину.

- Якщо не секрет, скільки?

- 2 кілограми.

- Деякі гравці також казали, що набрали зайві кілограми. Для тебе це звично, набирати зайві кілограми в міжсезоння?

- Так, інколи буває, що набираю. Нічого страшного немає в цьому.

- Вчора була зустріч з Ребровим. Він розповів щось про майбутні збори?

- Ні, нічого не розповідав.

- У вас будуть спаринги з другою командою «Борусії» Менхенгладбах, з ангольською «Бенфікою». Такі спаринги для вас звичні, чи ні?

- Спаринг є спаринг. Награємо склад. Нічого нового тут немає.

- Дивились вчора вручення Золотого М’яча?

- Так. Вболівав за Роналду.

- На вашу думку, чому немає серед домінантів на Золотий М’яч захисників? Специфіка сучасного футболу чи показник того, що немає гарних захисників?

- Не знаю. Напевно, нападникам легше, вони м’ячі забивають.