Капітан «Шахтаря» Даріо Срна прокоментував церемонію нагородження «Золотим м'ячем».
«Я голосував за Льова і за Кріштіану Роналду.
Вважаю, що це об'єктивно, вони заслужили. Мессі і Нойєр теж заслужили, але Роналду провів рік на дуже високому рівні, виграв Лігу чемпіонів. Він довго боровся за цей трофей і нарешті заслужив», - сказав Срна, пише Трибуна.