Євген Селін: «Настрій чудовий, бойовий. Готовий до роботи»

Динамо Київ 13 Січня, 14:56 776
Євген Селін: «Настрій чудовий, бойовий. Готовий до роботи»  | 19-27
Захисник «Динамо» Євген Селін дав бліц-інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» після проходження медогляду

Захисник «Динамо» Євген Селін дав бліц-інтерв'ю телеканалу «Футбол 1» після проходження медогляду, повідомляє Террикон

- Готові працювати в загальній групі?

- Звичайно.

- На збори їдете?

- Думаю, так.

- Настрій хороший у вас?

- Звичайно, чудовий, бойовий. Готовий до роботи.

- Останні рік-півтора у вас були зім'яті через травми. Цього року все зміниться?

- Будемо сподіватися.

- Як ставитеся до трансферу Безуса в «Дніпро»?

- Головне, щоб він там грав, а не сидів на заміні. Думаю, він буде грати, раз головний тренер хотів бачити його в команді