Олександр Заваров: «Даремно «Золотий м`яч» вручили Роналду»

Динамо Київ 13 Січня, 15:04 1251
Олександр Заваров: «Даремно «Золотий м`яч» вручили Роналду»  | 19-27
Віце-чемпіон Європи 1988 року і учасник двох чемпіонатів світу з футболу, колишній гравець київського «Динамо» Олександр Заваров, який нині працює в тренерському штабі національної збірної України, поділився своєю думкою щодо церемонії вручення «Золотого м'яча».

Віце-чемпіон Європи 1988 року і учасник двох чемпіонатів світу з футболу, колишній гравець київського «Динамо» Олександр Заваров, який нині працює в тренерському штабі національної збірної України, поділився своєю думкою щодо церемонії вручення «Золотого м'яча».

Нагадаємо, що за підсумками опитування головний приз 2014 був присуджений нападнику «Реала» і збірної Португалії Кріштіану Роналду.

«На мій погляд, даремно все-таки «Золотий м'яч» вручили Роналду, хоча, об'єктивно, назвати кращого теж складно, - зазначив Заваров в розмові з кореспондентом FootBoom.com. - Все-таки, коли я грав, і так раніше було, найчастіше цей приз отримував той, хто в рік чемпіонату світу вигравав Кубок світу.

На цей раз вийшло так само, як після чемпіонату світу в ПАР, коли Мессі вручили «Золотий м'яч», а аргентинці на мундіалі нічого особливого не показали. Так і зараз. Португалія тільки вийшла з групи, а представник чемпіонів світу знову «пролетів» повз «Золотого м'яча». Хоча всі знають, що чемпіонат світу - це вища точка, вітрина міжнародного футболу.

Звичайно, честь і хвала Роналду. Він без сумніву сильний футболіст, виграв цей приз і всі його вітають. Але той же Нойер провів класний рік, теж вигравав трофеї, чемпіон світу і цілком заслуговував цей приз. Єдиний його недолік, він не голи забиває, а у воротах стоїть, а так він теж заслуговував «Золотий м'яч».