Тренер «Динамо-2» і екс-наставник полтавської «Ворскли» прокоментував перехід Романа Безуса в «Дніпро».
- Мені важко обговорювати причини, які завадили Роману Безусу заграти в «Динамо». Може, не вистачило елементарного везіння, а, може, й характеру. Не треба забувати, що в команду його запрошував Олег Блохін, а потім відбулася тренерська рокіровка.
Втім, всі передумови, щоб знайти себе в «Дніпрі», є. Адаптацію в колективі Рома повинен пройти безболісно, багатьох хлопців він відмінно знає по збірній, в команді його добре приймуть. Та й такої уваги, як у Києві, мабуть, вже не буде. Що не кажіть, але «Динамо» є «Динамо». Цей клуб завжди під прицілом фахівців, критиків, уболівальників. Тут можна грати тільки в тому випадку, якщо ти на 100% психологічно стійкий.
Свого часу я теж переходив з «Динамо» до «Дніпра», але проводити якісь паралелі, вважаю, недоречно. З тих пір пройшло багато років, та й поїхав я в Дніпропетровськ вже майже в 30-річному віці. А Безус знаходиться в самому розквіті сил, так що, думаю, у нього все вийде.