Андрій Ярмоленко: «Не хотів йти у відпустку, хотів грати». ВІДЕО

Динамо Київ 13 Січня, 16:04 1413
Андрій Ярмоленко: «Не хотів йти у відпустку, хотів грати». ВІДЕО   | 19-27
Один з лідерів київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, розповів про відпустку та майбутні збори.

Один з лідерів київського «Динамо» Андрій Ярмоленко,в інтерв'ю клубному каналу, розповів про відпустку та майбутні збори.

- Все чудово. Гарно відпочив і тепер, з новими силами, хочеться тренуватись, хочеться грати.

- Як загалом пройшла відпустка?

- Як завжди. По можливості намагаюсь приділяти увагу родині, пограти з друзями в футбол, зустрітись з усіма, приділити їм час, з’їздити до бабусь. В принципі, нічого не змінюється.

- Те, що «Динамо» в усіх турнірах посідає перше місце – додає сил?

- Признаюсь, якщо чесно, навіть не хотілось йти у відпустку. Якщо ж взяти до уваги минулі сезони, хотілось якомога скоріше піти у відпустку, тому що десь щось не виходило, було багато критики. Хотілось від цього відпочити, поїхати кудись. Задуматись, переосмислити багато чого. А ці півроку все було добре, майже всі ігри виграли. Тому, приводів для розчарування не було. Не хотілось йти, хотілось грати.

- Відомо, що на останню частину відпустки ви розписували програму того, що треба зробити. Вдалось?

- Не буду приховувати. Там було багато бігової роботи. Я це не люблю, це дуже нудно. Також, ми це будемо робити на зборах. Мені краще з м’ячем, пограти у міні-футбол. Той самий об’єм роботи, тільки з м’ячем.

- Те, що буде дуже багато спарингів на першому зборі, порівняно з іншими – плюс?

Мені, як, думаю, і всім, більше подобається грати. В Австрії на літніх зборах, ми також мали багато спарингів. Гадаю, через ігри приємніше набирати форму, аніж через бігову роботу. Сергій Станіславович молодий тренер, він це розуміє і спеціально так робить.