У нинішньому сезоні участь в турнірі пам'яті заслуженого воротаря прийме рекордна кількість команд - 23, причому одна з них представляє Грузію, пише видання «footboom.com».
Група «А»: «Олімпік» (Донецьк), «Десна» (Чернігів), «Динамо-2» (Київ), «Енергія» (Нова Каховка), «Колос» (Ковалівка, Київська область), ЦСКА (Київ) .
Група «В»: «Локомотив» (Грузія), ФК «Чернігів», «Легія» (Київ), «Калинівка» (Київська область), «Ретро» (Ватутіне, Черкаська облась), КДЮСШ-15 (Київ).
Група «С»: «Шахтар-U-19» (Донецьк), «Локомотив» (Київ), «Хілд-Любомир» (Ставище, Київська область), збірна студентської ліги України, Асоціація футболістів професіоналів України.
Група «D»: «Арсенал» (Київ), «Переможець» (Київ), «Моноліт» (Київ), «Діназ» (Вишгород, Київська область), «Чайка» (ПП.Борщаговка, Київська область), «Рубін »(Пісківка, Київська область)
Перші матчі турніру будуть зіграні 16 січня. Відзначимо, що жеребкування проходило під керівництвом першого заступника голови КОФФ Олександра Тютюна, оскільки глава КОФФ Анатолій Присяжнюк днями подав у відставку.
Нагадаємо, що переможцем торішнього розіграшу стала чернігівська «Десна», яка у фіналі здолала «Динамо-2».