Півзахисник київського «Динамо» Мігел Велозу розповів про свої плани в «Динамо» та пояснив, чому «Золотий м’яч» дістався саме Роналду.
«Давати «Золотий м’яч» комусь іншому не мало б сенсу. У Роналду був неймовірний рік, я к в особистому, так і в командному плані. Від один з найбільш досконалих гравців у світі. Як друг та товариш по збірній, я можу пишатися ним. Я знаю скільки всього він зробив, щоб досягти таких цілей. Він прагне перевершити Мессі і стати кращим гравцем в історії», - наводить слова Велозу «TMW».
«Чи можу я покинути «Динамо»? Не думаю, що президент не відпустить мене у червні. Зараз я не хочу цього робити, в мене ще рік контракту, побачимо в червні», - зауважив Мігел.