Захисник київського «Динамо» Євген Хачеріді розповів про свою відпустку та прокоментував перехід Романа Безуса в «Дніпро».
- Женя, тобі вистачило місячної відпустки, щоб повністю відновитися?
- Так, звичайно.
- Де провів відпустку?
- Я ніде не відпочивав, всю відпустку провів у бабусі в Мелітополі.
- Ребров говорив, що кожному гравцеві була дана програма тренувань на відпустку. Ти її виконав?
- Не повністю, але робив вправи.
- Основне завдання - стежити за вагою?
- Так, але у мене є трохи зайвої ваги. Це можна виправити на зборах.
- Що з себе представляло вчорашнє тренування?
- Спочатку була пробіжка, потім «квадрати», а потім знову пробіглися.
- Ребров говорив якісь напутні слова?
- Думаю, що ми їх почуємо по приїзду в Іспанію. Поки Сергій Станіславович нічого особливого не говорив.
- Як ти відреагував на відхід Безуса в «Дніпро»?
- Особисто мені шкода, що Рома пішов. Я б хотів, щоб він залишився в «Динамо». Звичайно, це вирішувати не мені, адже людина хоче грати, а тут... Не те, щоб йому не давали шансів, напевно, не підходив під схему «Динамо». Повторюся: я б хотів, щоб він залишився.
- Це стало для тебе несподіванкою?
- Ні, не стало. Просто сказав, що хотів би, щоб він залишився.
- Виходить, що все йшло до його відходу?
- У принципі, так. Він молодий хлопець, хоче грати.
- Як ти відреагував на жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, яка визначила в суперники нашій команді французький «Генгам»?
- Особливо ніяк. Команда з Франції... Я знаю, що з французами «Динамо» завжди важко грало. Я думаю, що ми повинні проходити цю команду.
- Як уникнути недооцінки суперника?
- Ми будемо готуватися до цих матчів на зборах, дивитися матчі цієї команди. Упевнений, підготовка буде дуже серйозною, - наводить його слова «Dynamo.kiev.ua».
Олександр Попов