«Баварія» оштрафована на 20 тисяч євро за піротехніку

Світовий футбол 13 Січня, 20:45 605
«Баварія» оштрафована на 20 тисяч євро за піротехніку   | 19-27
Дисциплінарний комітет німецької бундесліги прийняв рішення оштрафувати «Баварію» на 20 тисяч євро за поведінку фанатів у матчі 17-го туру чемпіонату Німеччини проти «Майнца» (2:1).

Вболівальники мюнхенців запалили кілька фаєрів під час поєдинку, що відбувся 19 грудня.

Дане рішення є остаточним, і клуб не зможе його оскаржити, - пише видання «sport-xl».

Перемогою над «Майнцем» «Баварія» продовжила свою безпрограшну серію і зміцнила лідерство в турнірній таблиці. Після першого кола в активі мюнхенців 45 очок з 51 можливого, три нічиї та жодної поразки.