«Ви жартуєте?» - такою була перша реакція гравців «Хальмстада», коли вони побачили те, в чому гратимуть на виїзді вже найближчим часом.
Замість традиційних синього і білого клубних кольорів футболістам шведської команди дісталась зелено-жовта амуніція.
Усе це більше нагадує Черепаху-Ніндзю, ніж нормальну футбольну форму, обурились гравці, зокрема, в Твіттері.
