19-річний захисник «Динамо» Микита Бурда вперше відправився на повноцінні збори з основною командою «біло-синіх».
Молодий футболіст розповів про очікування від дебютного для себе збору в Іспанії.
«Цей збір буде для мене першим.
Ухил буде зроблено й на фізику, й на тактику.
Буде робота з м'ячем. Подивимося!» - сказав динамівець клубним медіа.