20-річний нападник «Динамо» Дмитро Хльобас розповів про свої очікування від першого збору у складі головної динамівської команди.
«Це радість для будь-якого молодого футболіста, я так скажу.
Як мінімум хотілося б залишити гарне враження», - сказав Хльобас у коментарі телеканалу «Футбол 1».