Владислав Калітвінцев: «У відпустці не раз грав у футбол»

Динамо Київ 14 Січня, 10:53 1151
Владислав Калітвінцев: «У відпустці не раз грав у футбол»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев розповів, як підтримував форму під час зимової відпустки.

Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев розповів, як підтримував форму під час зимової відпустки.

«Звичайно, за футболом скучив. У відпустці не раз грав.

Зараз хочеться вже поїхати на збір і почати працювати.

Стан здоров’я? Відмінний! Почуваюся чудово», − заявив Калітвінцев в ефірі телеканалу «Футбол 1».