Півзахисник київського «Динамо» Владислав Калітвінцев розповів, як підтримував форму під час зимової відпустки.
«Звичайно, за футболом скучив. У відпустці не раз грав.
Зараз хочеться вже поїхати на збір і почати працювати.
Стан здоров’я? Відмінний! Почуваюся чудово», − заявив Калітвінцев в ефірі телеканалу «Футбол 1».