Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка активно провів відпустку під час зимової паузи.
«Останні днів десять я грав з друзями у Харкові п'ять на п'ять на штучному покритті.
Добре порухалися, пограли, хороша була компанія.
Думаю, що вже трохи готовий почати роботу на зборах», - сказав Рибалка в коментарі телеканалу «Футбол 1».