Сергій Рибалка: «Думаю, що вже трохи готовий почати роботу на зборах»

Динамо Київ 14 Січня, 10:55 1276
Сергій Рибалка: «Думаю, що вже трохи готовий почати роботу на зборах»  | 19-27
Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка активно провів відпустку під час зимової паузи.

Півзахисник київського «Динамо» Сергій Рибалка активно провів відпустку під час зимової паузи.

«Останні днів десять я грав з друзями у Харкові п'ять на п'ять на штучному покритті.

Добре порухалися, пограли, хороша була компанія.

Думаю, що вже трохи готовий почати роботу на зборах», - сказав Рибалка в коментарі телеканалу «Футбол 1».