Бос «чорно-жовтих» Ханс-Йоахім Вацке повідомив, що віце-чемпіони Німеччини подаватимуть заявку на ліцензію для виступів у другій лізі.
«Ми змушені будемо подати заявку. Однак це не займе багато часу, десь з півгодини, адже йдеться про представлення умов ліквідності клубу, а з цим, як відомо, у нас проблем нема», - пояснив Вацке.
Останній термін подачі заявок для бажаючих виступати у другій лізі Німеччини - 15 березня.
Перше коло «джмелі» завершили на передостанній сходинці Бундесліги.