«Чорноморець» можуть покинути ще кілька гравців

Футбол України 14 Січня, 15:11 589
«Чорноморець» можуть покинути ще кілька гравців  | 19-27
Про це розповів генеральний директор одеського клубу Сергій Керницький.

Про це розповів генеральний директор одеського клубу Сергій Керницький.

«Так, команду можуть покинути ще кілька виконавців, а можуть і не покинути. Поки трансферне вікно відкрите, все може помінятися. Але ми не збираємося розлучатися з усіма підряд. На даний момент з нашою командою точно попрощалися Ковальчук, Безотосний, Гай і Зубейко» , - повідомив Сергій Керницький 1football.info.

Нагадаємо, що зовсім недавно стало відомо про заборгованість перед гравцями «Чорноморця» за минулий сезон і про пропозицію перепадписати трудові угоди з футболістами на умовах зниження зарплати.

У грудні минулого року «Чорноморець» залишив його головний тренер Роман Григорчук, а пізніше - і весь тренерський штаб у складі Михайла Савки, Степана Матвіїва та Олександра Глущенка. Заміною Григорчуку з приставкою в.о. став наставник молодіжки клубу Олександр Бабич.

На початку нинішнього року Одесу покинули Ковальчук, Безотосний, Гай і Зубейко.