Футбольний функціонер і колишній рефері Олег Орєхов розмірковує про майбутнє футболу в Криму.
«Де-юре начебто Крим український, а де-факто він російський. Ця ситуація може бути нерозв'язна. Довгі роки нерозв'язна, як ми знаємо нерозв'язна з Абхазією ситуація, з іншими країнами.
Якщо ми такі принципові, чого ми не заберемо тоді у російського футболу чемпіонат світу 2018 року, або не зробимо так, щоб «Газпром» не був спонсором Ліги чемпіонів? У нас так: ось тут ми дружимо, а тут ми принципові, тобто наполовину. Не можна ж бути наполовину вагітним або принциповим, тобто повинна бути певна позиція. Це просто політична позиція ні вашим, ні нашим. Кримські клуби могли б продовжували грати в українському чемпіонаті, але команди почали відмовлятися до них їхати у зв'язку з тим, що немає забезпечення порядку. Виходить, примушували їх грати на чужій території. Ні ФІФА, ні Україна нічого не зробили для того, щоб клуби грали у себе на своїй території будь-який чемпіонат, навіть український. Ми сказали, ми хочемо, щоб ви у нас грали, але ви у себе вдома не можете грати, але це теж не є правильно.
Це розуміла Професійна футбольна ліга, клуби висловлювали свою думку з цього приводу, що вони поїдуть туди, а людям, якщо вони не грають у себе вдома, який тоді сенс? Спонсори, які у них були тоді, відмовилися, вони залишилися, припустимо, в Україні. От є ситуації, в яких немає рішення, рішення має бути прийняте на високому політичному рівні про статус даної території», - цитує Орєхова Vidiscope.