Льов запропонував ввести нову нагороду - найкращий гравець десятиліття

Світовий футбол 14 Січня, 15:48 561
Льов запропонував ввести нову нагороду - найкращий гравець десятиліття  | 19-27
Головний тренер збірної Німеччини Йоахім Льов виступив з ідеєю ввести нагороду найкращому гравцеві десятиліття.

«Повинна бути нагорода, яку ФІФА буде вручати найкращому гравцеві десятиліття.

Вони зобов'язані розглянути кандидатуру Філіпа Лама.

Він чудово проявив себе на трьох чемпіонатах світу: у 2006-му, 2010-му і 2014-му. Двічі доходив до півфіналу, а в тому році підняв над головою головний трофей.

Для мене він найкращий гравець десятиліття», - сказав Льов