«МанСіті» підписав африканця

Світовий футбол 14 Січня, 16:08 735
«МанСіті» підписав африканця  | 19-27
«Манчестер Сіті» на своїй офіційній сторінці повідомив про перехід форварда «Суонсі» Вілфріда Боні.

«Манчестер Сіті» на своїй офіційній сторінці повідомив про перехід форварда «Суонсі» Вілфріда Боні.

26-річний нападник збірної Кот-д'Івуару підписав з «містянами» контракт до літа 2019 року. Боні виступатиме в новому клубі під 14-им номером.

Раніше повідомлялося, що «Манчестер Сіті» заплатить за Боні 28 мільйонів фунтів. Додамо, що Боні забив 30 голів в 70 матчах за «Суонсі».