Керманич «Волині» Віталій Кварцяний розповів про ситуацію з можливими трансферами Еріка Бікфалві та Флорентіна Матея в «Дніпро».
«Поки їх немає в команді Мирона Маркевича, але в цьому винні не самі футболісти, а їхні агенти, які накрутили такого, що на голову не налазить.
«Дніпро» - солідний клуб, і не потрібно показувати, що ти великий футболіст, а потрібно їхати і доводити, що гідний місця в такій команді. Дії Матея, точніше, знову ж його протеже, мене дивують і в якійсь мірі принижують. Не знаю, про що почав торгуватися Бікфалві, начебто й людина він правильна. Я йому казав плюнути на цих агентів, але вони, напевно, тиснуть на психіку футболіста.
У «Дніпрі» є всі можливості для розвитку і підняття свого професійного статусу, щоб в майбутньому не тільки стати, наприклад, лідером колективу, але і весь час бути затребуваним у збірній Румунії.
Проте питання щодо цих футболістів в плані їх появи в «Дніпрі» поки відкрите», - підсумував Кварцяний.