Заступник директора Кубка Співдружності Ігор Кисельов повідомив, що федерація футболу України не відповіла на запрошення щодо участі в турнірі, який стартує 16 січня в Санкт-Петербурзі.
«Запрошення брати участь у Кубку Співдружності - 2015 були послані федераціям футболу всіх країн, які виникли після розпаду СРСР. Керуючись принципом «спорт поза політикою», ми відправили запрошення і в федерацію футболу України, але офіційної відповіді на нього Російський футбольний союз не отримав.
Представники Азербайджану, Вірменії, Грузії та Узбекистану відмовилися, пославшись на спортивні причини», - цитує Кисельова «Чемпіонат».