Український воротар розповів шокуючу інформацію про московський «Спартак»

Світовий футбол 14 Січня, 18:51 2811
Український воротар розповів шокуючу інформацію про московський «Спартак»    | 19-27
Колишній голкіпер збірної України і московського «Спартака» Максим Левицький розповів, як в російському клубі примушували приймати заборонені препарати.

Тодішній президент клубу Червіченко штрафував гравців на 500 доларів, якщо ми відмовлялися приймати препарати, які давав нам Катулін, - наводить слова Левицького видання «Обозреватель».

Також Максим повідав, як у Росії «пригощають» футболістів «вітамінками».

«У клубі працював відмінний фахівець Юрій Васильків, при ньому ніколи ніяких проблем не було. Але Василькова змінив Катулін. І почалася метушня... Пам'ятаю, зіграли в Лізі чемпіонів з «Ліверпулем» - 1:3.

Після матчу нас відразу повезли на базу. Доктор сказав, що прокапає вітаміни. Після цих вітамінів всі відчули себе паршиво - був стан повної спустошеності. Шукали доктора, хотіли йому дещо набити. Так він кудись втік, два дні на базі не з'являвся, поки пристрасті не вляглися», - повідомив Левицький.

Крім того, Левицький розповів, як в російському чемпіонаті грали договірні матчі.

«Була ситуація в Новоросійську. П'ять команд перебували в зоні вильоту. Всі шукали шляхи порятунку на стороні, об'єднувалися один з одним. У підсумку втопили Сочі. Наскільки я розумію, все вирішувалося без грошей. Ми віддали гру команді, яка стояла нижче нас у турнірній таблиці. Потім нам інша команда повинна була «повернути очки». Але не знадобилось - «Жемчужина» програла в Ростові і вилетіла».