Віталій Кварцяний: «Ще б день-два і можна було б померти»

Футбол України 14 Січня, 19:31 1751
Віталій Кварцяний: «Ще б день-два і можна було б померти»  | 19-27
Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний розповів, як провів відпустку.

Головний тренер «Волині» Віталій Кварцяний розповів, як провів відпустку.

- Віталій Володимирович, ваша команда вже приступила до роботи. Як настрій після новорічних канікул?

- Все нормально, тільки я не люблю такі тривалі свята. Ще б день-два і можна було б померти.

- Чому ви так категоричні?

- Тому що робота зупиняється. Банкіри - п'ють, міністри думають, як начудити, а депутати зробити все на шкоду народу.

- Під час усіх цих вихідних ви були вдома?

- Так. Не бачив сенсу кудись їхати, адже майже кожен день я був на стадіоні.

- А скільки ви для себе виділили днів відпочинку?

- Пару днів, - наводить слова Кварцяного «Хsport».

«Волинь» вийшла з відпустки 12 січня. Луцька команда запланувала два збори в Туреччині.