Як повідомляє Reuters, сьогодні біля штаб-квартири ФІФА у Цюріху відбувся пікет. Але його провели не фани збірної України і не представники ФФУ, а активісти об'єднання будівельних профспілок.
Сьогодні - перший із двох днів засіданя виконкому Міжнародної федерації футболу, на якому обговорюється проведення чемпіонату світу-2022 в Катарі і можливе його перенесення з червня-липня на інший час.
Майже 100 пікетувальників зібралися біля центрального входу до офісу ФІФА і стали розмахувати червоними картками, немов показуючи їх футбольним чиновникам. У такий незвичайним спосіб представники профспілок висловили протест проти недотримання норм охорони праці при підготовці до ЧС-2022.