Михайло Фоменко: "Маю надію, у Харкові подякуємо уболівальникам не словом, а ділом!"

Динамо Київ 3 Жовтня, 19:48 936
Михайло Фоменко: Маю надію, у Харкові подякуємо уболівальникам не словом, а ділом! | 19-27
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко у прекрасному настрої прокоментував новину про те, що матч з Польщою 11 жовтня відбудеться на заповненому стадіоні.

- Безумовно, це приємна звістка для нашої команди. З уболівальниками на стадіоні грати набагато приємніше, ніж при порожніх трибунах, - сказав Михайло Іванович.

- Не так давно ви сказали, що обстановка на матчі без глядачів буде гнітючою, і це буде великим мінусом для збірної України. Тепер у нас з'явилася певна перевага перед суперником?

- Звичайно! Глядачі, які вболівають за твою команду - це завжди плюс (посміхається).

- Хочете сказати щось уболівальникам збірної, які прийдуть на стадіон і будуть вболівати за команду біля телеекранів?

- Вважаю, що за підтримку їм потрібно дякувати не словами, а ділом. Сподіваюся, нам вдасться це зробити.