Бетао: «Дуже радий оголосити про своє повернення»

Динамо Київ 15 Січня, 11:34 952
Бетао: «Дуже радий оголосити про своє повернення»    | 19-27
Бразильський захисник Бетао, який учора підписав новий контракт із київським «Динамо», прокоментував це в одній із соціальних мереж.

Бразильський захисник Бетао, який учора підписав новий контракт із київським «Динамо», прокоментував це в одній із соціальних мереж.

«Із задоволенням офіційно оголошую про своє повернення до «Динамо» два роки потому», - написав бразилець в Instagram, додавши хештеги «Біло-синій» та «Слава Україні».

Нагадаємо, що Бетао захищав кольори «Динамо» із 2008 по 2013 рік.