Директор «Арени Львів» Денис Ринський розповів про те, що «Дніпро» був зацікавлений у проведенні єврокубкових матчів не на київському НСК «Олімпійський», а у Львові.
«Дуже багато читав і чув, що Мирон Маркевич хотів би грати матчі Ліги Європи у Львові, оскільки УЄФА заборонила проводити єврокубкові матчі у Дніпропетровську. Однак далі слів справа не пішла й офіційних звернень до керівництва «Арени Львів» не надходило.
На мою думку, якби дніпряни грали у Львові – це було б чудово. Адже львів'яни дуже люблять Мирона Маркевича, а «Дніпро» показує хорошу гру. Тому для нас було б честю приймати дніпропетровську команду. Також хотілося б запропонувати нашому вболівальнику різний футбол. Це було б цікаво», - цитує Ринського ZAXID.net.