- Його звати Олег Гусєв і він ЄДИНИЙ, хто подякував фанатській трибуні після Рапід-Динамо, 2:2! Ось це схоже ЄДИНА людина у складі Динамо, якій не начхати на футболку та імідж власного клубу!" - написав Андріюк.
Гусєв єдиний подякував фан-трибуні після матчу з "Рапідом"
Відразу після завершення матчу “Рапід” - “Динамо” журналіст каналу “2+2” Костянтин Андріюк відзначив у своєму твіттері, що лише Олег Гусєв після фінального свистка арбітра підійшов до своїх уболівальників і подякував їм за підтримку.