Жослен Гурвеннек: «Ми розчаровані, тому що могли пройти «Монако»

Світовий футбол 15 Січня, 18:35 650
Жослен Гурвеннек: «Ми розчаровані, тому що могли пройти «Монако»   | 19-27
Після поразки у чвертьфіналі Кубка Ліги Франції від «Монако» (2:0) головний тренер «Генгама», суперника «біло-синіх» в 1/16 Ліги Європи Жослен Гурвеннек не приховував своєї досади:

- Чи жалкую я? Так, звичайно, тому що ми мали багато моментів для взяття воріт суперника. «Монако» те ж мав достатньо шансів забити. Це був справжній кубковий матч. Ми були конкурентноспроможні, організовані і могли перемогти. Можна тільки шкодувати, що ми втратили свої можливості. Та й суддя міг призначити пенальті після фолу на Клаудіо Бовю. Шкода, що ми вибули з турніру.